O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

představujeme Vám společnost ALKA KOVO SERVICE s.r.o , která vznikla v únoru 2015, jako nástupnická společnost firmy ALKA KOVO s.r.o. založené v roce 1998. Firma ALKA KOVO SERVICE s.r.o. se zaměřuje, na zámečnickou výrobu a montáže technologických zařízení.

V rámci restrukturizace společnost ALKA KOVO SERVICE s.r.o., v roce 2015 postupně přebrala veškeré činnosti a závazky společnosti ALKA KOVO s.r.o.

Výrobní prostory o ploše 1500 m2 vybavené mostovým jeřábem, pracovišti pro dělení materiálu, pískovacím boxem , svařovacími pracovišti, obrobnami a montážními prostory se sloupovými jeřáby se nachází v Boršicích u Buchlovic.

Hlavním zaměřením společnosti je dílenská výroba ocelových svařenců, výroba a kompletace válcových, řetězových a pásových dopravníků ,včetně povrchových ochran a provádění kovoobrábění na konvenčních strojích a CNC frézovacím centru.

Společnost se zabývá montážemi technologických zařízení a celků, montážemi vyhrazených plynových zařízení se zaměřením na technické plyny, výrobou a montáží potrubních rozvodů, zdrojových a odpařovacích stanic technických plynů, montážemi CNG a L-CNG stanic, včetně provádění zkoušek a revizí.

Společnost také provádí stěhování technologických zařízení a výrobních linek.

ALKA KOVO SERVICE s.r.o. staví na velmi úzké spolupráci se zákazníkem založené na vysoké kvalitě produktů, krátkých dodacích lhůtách a na neustále se zkvalitňujícím servisu pro každého odběratele. Kvalifikovaný tým našich zaměstnanců je připraven řešit se zákazníkem jakýkoliv technický nebo logistický problém s dodávkami či jakostí.ISO 9001

  • Montáž, opravy a zkoušky tlakových a plynových zařízení, výroba ocelových konstrukcí a jejich dílů, zámečnické práce

ISO 3834-2

  • Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
  • Zámečnictví, nástrojářství
  • Svařování ocelových konstrukcí

EN 1090-2

  • Ocelové konstrukce třídy provedení do EXC2
  • Svařování ocelových konstrukcí